| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Mert | YT-82281, YT-82814, YT-82815, YT-82904 |
| Hossz | 230 mm |
| Thickness | 1.2 mm |
| Anyag | HCS |
| Fogak száma hüvelykenként | 6 TPI |
| Szerszámtartó típusa | norma |
| Alkalmazás | nedves fa és ágak (O5-70 mm), egyenes vágásokhoz |
| Szimbólum | YT-33971 |
A szablyafűrészlap maximális sebességgel (6TPI) hosszirányban vág fát és forgácslapot a hagyományos keskeny fűrészlapoknál tapasztalt vibráció nélkül.
- A 230 mm-es teljes hossz lehetővé teszi olyan munkadarabok síkban történő vágását, mint a szögletes fűrészáru, a kerek fűrészáru vagy a falazat és a szarufák akár 200 mm vastagságig.
Ideális autóbeállókon, kerti fészereken, tetőkön és zsaluzatokon végzett munkákhoz.
- A fűrészlap erőssége és pontossága a szablyafűrész erejével kombinálva könnyebbé, biztonságosabbá és olcsóbbá teszi mindenféle fa és lemezanyag vágását, mint például egy láncfűrésszel, ahol a láncot gyorsan újra kell élezni, miután földdel vagy homokkal érintkezik.
A fűrészlapon van egy szerszámtartó, amely minden szablyafűrészen alapfelszereltség, és amely szilárdan tartja a szerszámot, és lehetővé teszi a fűrész kétféle helyzetben történő felszerelését: fogak lefelé vagy fogak felfelé (így könnyebben lehet például alulról vágni a tető aljzatát).