| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Mert | YT-82281, YT-82814, YT-82815, YT-82904 |
| Hossz | 230 mm |
| Thickness | 1.0 mm |
| Anyag | HCS |
| Fogak száma hüvelykenként | 12 TPI |
| Szerszámtartó típusa | norma |
| Alkalmazás | nedves fa és ágak (O5-175 mm), egyenes vágásokhoz |
| Szimbólum | YT-33970 |
A szablyafűrészlap egyenesen és pontosan vágja a fát és a forgácslapot, a hagyományos keskeny fűrészlapoknál fellépő rezgés nélkül.
- A 230 mm-es teljes hosszúság lehetővé teszi a szögletes fűrészáru, a kerek fűrészáru vagy a falazat és a szarufák vágását akár 200 mm vastagságig derékszögben.
Ideális autóbeállókon, kerti fészereken, tetőkön vagy zsaluzatokon végzett munkákhoz.
- A fűrészlap erőssége és pontossága a szablyafűrész erejével kombinálva könnyebbé, biztonságosabbá és költséghatékonyabbá teszi mindenféle faanyag és panel vágását, mint például egy láncfűrész, ahol a láncot gyorsan újra kell élezni, miután földdel vagy homokkal érintkezik.
A fűrészlapon van egy szerszámtartó, amely minden szablyafűrészen alapfelszereltség, és amely szilárdan tartja a szerszámot, és kétféle helyzetben szerelhető fel: fogak lefelé vagy fogak felfelé (ami megkönnyíti például a tető aljzatának alulról történő vágását).