| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Szerszámtartó mérete | 3/4" (19,0 mm) |
| Nyomaték | 140-980 Nm |
| Tolerancia | ±3 % |
| Kalibrációs tanúsítvány | Igen |
| Hossz | 1215-1230 mm |
| Fej anyaga | CrV 6140 |
| Fogantyú anyag | PVC |
| Keménység | 50-55 HRC |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Alkalmazás | menetes csatlakozások pontos meghúzása |
| Szimbólum | YT-0771 |
A kulcs króm-vanádium acélból készült a tartósság és az erősség érdekében. Mechanikus nyomatéki racsnis feszítéssel rendelkezik, amely a kívánt meghúzási erő elérésekor egy fogat ugrik, jellegzetes hangot adva ki. A nyomatékskála a kulcs fogantyújában található, és annak elforgatásával állítható be. A kívánt nyomaték beállítása után a nyél végén található biztonsági retesz segítségével rögzítse a kulcsot.
A kulcs GS tanúsítvánnyal rendelkezik.
A nyomatékok összehasonlítása különböző hosszúság- és erőegységekben:
- 1 kG*cm = 13,887 OZ*IN (uncia x inch)
- 1 kG*cm = 0,867 LB*IN (font x hüvelyk)
- 1 kG*m = 9,80665 N*m (niuton x méter)
- 1kG*m = 7,233 LB*FT (font x láb)
- 1FT*LB = 12 LB*IN (font x inch)
- 1dm*N = 14,16 OZ*IN (uncia x hüvelyk)