| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Tömeg | 1500 g |
| A fej hossza | 143 mm |
| A fej vastagsága | 40 mm |
| Hossz | 380 mm |
| Materiał obucha | acél |
| Fej végzete | feketedett |
| Tengely anyaga | faipari |
| LÁRMA | 1041 |
| Gyártási technológia | hidegen kovácsolt |
| Tengelyvédelem | gumi fedőgyűrű |
| Acél ék | Igen |
| Szimbólum | YT-4499 |
Lakatosok, asztalosok, szerelők számára tervezett kalapács, szögeléshez és műhelymunkákhoz. A GS és a DIN 1041 szabványnak megfelelően gyártott.
- Hidegen kovácsolt kalapácsfej
- felülete feketére festett
- lakkozott fa nyélre szerelve
- a csatlakozást fémgyűrűs ék biztosítja
- a szár alatt gumitömlővel védett kiegészítő védelemmel
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. Használat előtt ékkel merevítse meg a szerszám nyelét. A fából készült nyelet merítse vízbe, hogy megduzzadjon. Óvja a szerszámokat a gyermekektől, és óvatosan bánjon velük.