| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hossz | 420 mm |
| Max. állkapocsnyílás | 25 mm |
| Anyag | #45 szénacél |
| Fogantyú anyag | PVC |
| Szorítóerő | 3 t |
| Nyomáserő beállítása | Igen |
| Forgó fej | NEM |
| Teleszkópos | NEM |
| A készlet darabszáma | 4 |
| Állítsa be a tartalmat | Prága, U x3 típusú tartalék mátrix (16 mm, 20 mm, 25 mm) |
| Alkalmazás | PE-RT/Al/PE-RT csövek, PEX-Al-PEX csövek |
| Szimbólum | YT-21751 |
Hidraulikus kézi prés a szerelvények pontos és szoros krimpeléséhez.
PEX csövek megmunkálásához tervezték.
A készlet tartalma:
- prés
- U-szerszám: 16 mm / 20 mm / 25 mm
- tok
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.