| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Teljes hossz | 200 mm |
| Átmérő | 6.5 mm |
| A munkadarab hossza | 130 mm |
| Szerszámtartó típusa | SDS-Plus |
| Anyag | 40Cr |
| A munkadarab anyaga | S4 |
| Felületkezelés | csiszolt felület |
| Penge anyaga | DK-30 |
| penge típusa nem | 3 point tip |
| Spirális típus | kettős |
| A készlet darabszáma | 10 |
| Alkalmazás | konkrét, ablak beépítése |
| Szimbólum | YT-41641 |
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.