| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 16 mm |
| Menetméret | 1/2" (12,7 mm) 20UNF |
| Vágási mélység | 60 mm |
| Anyag | #45 szénacél, YG6X |
| Alkalmazás | lyukakat vágni pórusbetonban, fában, műanyagban, porózus kerámiában |
| Szimbólum | YT-43970 |
Azuniverzális magfúrófej lehetővé teszi, hogy ne csak fában vagy kompozit anyagokban, hanem a leggyakrabban használt ásványi anyagokban, pl. utólag edzett tömbökben, szuporexben vagy szilikátban is dolgozhasson.
- univerzális alkalmazhatósága miatt különösen alkalmas szellőző-, klíma- és fűtésszerelők és villanyszerelők számára.
- egyes ásványi anyagok, pl. szuporex és kerámia blokkok fúrása gyorsabb, mint a gyémántfúrókkal.
- kapható Yato márkájú kísérleti fúrószárak (YT-43992)
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.