| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 127 mm |
| Menetméret | 5/8" (16,0 mm) 18UNF |
| Vágási mélység | 60 mm |
| Anyag | #45 szénacél, YG6X |
| Alkalmazás | lyukakat vágni pórusbetonban, fában, műanyagban, porózus kerámiában |
| Szimbólum | YT-43985 |
Univerzális magfúrófej
- nem csak fában vagy kompozit anyagokban, hanem a leggyakrabban használt ásványi anyagokban, pl. előregyártott betontömbökben, szuporexben vagy szilikátban is lehetővé teszi a munkát.
- univerzális alkalmazhatósága miatt különösen alkalmas a szellőző-, légkondicionáló- és fűtésrendszerek szerelői és a villanyszerelők számára
- egyes ásványi anyagokban, pl. szuporexben és kerámiablokkokbangyorsabba fúrás , mint a gyémántfúróval.
- a Yato kísérleti fúrószárak villás hegyű(YT-43990) és HSS hegyű(YT-43991, YT-43992) fúrószárakkal is kaphatók.
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.