| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Pofatávolság | 32 mm |
| A rögzítés típusa | állandóan |
| Pofa szélessége | 50 mm |
| Magasság | 165 mm |
| Anyag | öntöttvas |
| Felületkezelés | festett, lakkozott |
| Pofa anyaga | acél |
| Szimbólum | YT-65082 |
Kisméretű munkadarabok stabil rögzítésére tervezték megmunkálás közben. Univerzálisan alkalmazhatóak.
- Kiváló minőségű öntöttvasból készültek
- lakkozott felület
- acélpofák molirozott belső felülettel
- szárnyas anya M10-es csavarral
- egyszerű kezelés
Cél / alkalmazás
- a munkadarabok erős, stabil kézben tartásához
Paraméterek:
- a fogószekrény magassága: 165 mm
- pofaszélesség: 50 mm
- pofaszélesség: 32 mm
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.