| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 3.5 mm |
| A munkadarab hossza | 13 mm |
| Teljes hossz | 52 mm |
| Szerszámtartó típusa | hengercső |
| Anyag | HSS 6542 |
| Felületkezelés | csiszolt felület, csiszolt |
| LÁRMA | 338 |
| Fúrási pont szöge | 135 ° |
| Felosztási pont | Igen |
| A készlet darabszáma | 1 |
| Alkalmazás | vékony acéllemez, fém, szintetikus anyag |
| Szimbólum | YT-40012 |
Kétoldalas csiszolt fúrószár, széleskörűen alkalmazható az iparban és a kézműiparban. Ideális vékony fémlemezek, fémek és műanyagok fúrásához, beleértve az autókarosszériákat, karosszéria-összeszerelést, szegecslyukak fúrását fém alkatrészekbe.
- A HSS többszörösen gyorsabb fúrást biztosít, és a fúrógeometria megtartása mellett megőrzi a sérülésállóságot és a tompaságot.
- a 135°-os csúcsszögű osztott hegyű hegy lehetővé teszi a fúrást előzetes pontozás nélkül, garantálva a tökéletes centrírozást
- a kétoldali hegyszög meghosszabbítja a fúrószárak élettartamát
- a DiN 338 szerinti csiszolt felület és élek a kiváló fúrási pontosság és az ideális lyukméret érdekében
- az alacsonyabb súrlódási együttható csökkenti a forgács és a forgácsok tapadását a fúrószárhoz
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.