| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Méret | 9.0x450 mm |
| Anyag | nylon PA66 UL 94 V-2 |
| Szín | fekete |
| Max. kábelköteg átmérő | 108 mm |
| Max. szakadási ellenállás | 80 kg |
| UV-sugárzással szembeni ellenállás | Igen |
| Oldószerállóság | Igen |
| Olajállóság | Igen |
| Zsírral szembeni ellenállás | Igen |
| Sós vízállóság | Igen |
| Dielektromos szilárdság | 300 Kv/mm |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ +80 °C |
| Olvadáspont | 215~225 °C |
| A készlet darabszáma | 50 |
| Szimbólum | YT-70656 |
Fekete színű, 450x9,0 mm-es bilincs, PA66 poliamidból.
A PA66 poliamid használatának köszönhetően a Yato kábelkötegelőket a következők jellemzik:
- fokozott szakítószilárdság
- nagyon jó mechanikai tulajdonságok
- fokozott ellenállás az UV-sugárzással szemben
Paraméterek:
- Hossz: 450 mm
- Szélesség: 9,0 mm
- Törőerő: max. 80 kg
- Max: 108 mm
- gyúlékonysági osztály: UL-94 V-2
- Darabszám csomagonként: 50 db.
Rendeltetés és alkalmazás:
A nyakkendők egyik oldalán egyenletesen elosztott fogazással rendelkeznek. A nyakkendő végét a fejen keresztül vezetve a megadott méretre rögzítjük. Kikapcsolása (felbontása) sérülés nélkül lehetetlenné válik. A fogazások szoros távolsága lehetővé teszi, hogy a hurok pontosan a rögzítendő tárgy kerületéhez igazodjon.
Alkalmas a következőkhöz:
- Mindenféle kötés: kábelkötegek, vezetékek, tömlők, csövekösszekötésére .
- Csomagolás
- Különböző tárgyak rögzítéséhez, pl. keréktárcsa, rendszámtábla stb.