| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Munkakör | 0-925 mm |
| Nyomáserő | 20 t |
| Méretek | 715x550x1670 mm |
| Munkaszélesség | 500 mm |
| Anyag | acéltábla |
| Felületkezelés | lakkozott |
| Dugattyú löket | 150 mm |
| Tömeg | 88 kg |
| Alkalmazás | autóipari szolgáltatások, termelő üzemek |
| Szimbólum | YT-55584 |
Masszív, 20 tonna nyomású műhelyprés, amely széles körű szerviz- és gyártási munkákhoz készült - egyenesítéshez, beszorításhoz, kipréseléshez, valamint mechanikai elemek összeszereléséhez és szétszereléséhez. Ideális profi autós műhelyekhez, szerszámkészletekhez és karbantartási osztályokhoz.
Felszerelve egy lábbal működtethető pedállal, amely lehetővé teszi a henger kényelmes irányítását szabad kezekkel, javítva ezzel a munkakényelmet és biztonságot. A prés kizárólag hidraulikus üzemmódban működik, pneumatikus mechanizmusok nélkül. Stabil szerkezet hosszú élettartamot és ellenállást biztosít a terhelésekkel szemben.
- munkatartomány: 0-925 mm
- munkaszélesség: 500 mm
- nyomóerő: 20 t
- henger kihúzása: 150 mm
- méretek: 715 x 550 x 1670 mm
- anyag: festett acéllemez
- súly: 88 kg
Használati figyelmeztetések:
A prés használata előtt figyelmesen olvassa el a használati utasítást.
Ne lépje túl a névleges sajtónyomást.
A bálázót feltétlenül szilárd, vízszintes és stabil felületre kell helyezni.
Ne állítsa be a biztonsági szelepet.