| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Nyomáserő | 12 t |
| Munkakör | 0-695 mm |
| Méretek | 1300x576x500 mm |
| Munkaszélesség | 400 mm |
| Anyag | acéltábla |
| Felületkezelés | lakkozott |
| Tömeg | 45 kg |
| Alkalmazás | autóipari szolgáltatások, termelő üzemek |
| Szimbólum | YT-55580 |
Professzionális hidraulikus prés 12 tonnás nyomással. Masszív és robusztus kialakításának köszönhetően bármilyen autóipari vagy gyártóműhelyben használható. Rendelkezik az összes szükséges tanúsítvánnyal, amely lehetővé teszi, hogy professzionális létesítményekben dolgozzon.
Használati figyelmeztetések:
A prés használata előtt figyelmesen olvassa el a használati utasítást.
Ne lépje túl a névleges sajtónyomást.
A bálázót feltétlenül szilárd, vízszintes és stabil felületre kell helyezni.
Ne állítsa be a biztonsági szelepet.