| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Kupak mérete | 21 mm |
| Szerszámtartó mérete | 1/2" (12,7 mm) |
| A melléklet meghajtó mérete | 24 mm |
| Kupak típusa | hatszögletű |
| Hossz | 64 mm |
| A kupak külső átmérője | 27.8 mm |
| Anyag | CrV 50BV30 |
| Felületkezelés | krómozott, szatén, csiszolt |
| LÁRMA | 3121 |
| AS-DRIVE | Igen |
| Alkalmazás | gyújtógyertya |
| Szimbólum | YT-1254 |
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.