| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 4.1 kW |
| Motor kapacitása | 196 cm3 |
| Forgalom | 3600 min?1 |
| Teljesítményleadó fordulatszám (PTO) | 990 min?1 |
| Üzemanyag típus | ólommentes benzin E10 |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 3.6 l |
| Az olaj típusa | SAE 15W-40 (motor), GL-5 SAE 80W-90 (sebességváltó) |
| Olajtartály kapacitása | 0.6 l |
| Sebességváltó | 3 előremeneti fokozat, 3 hátrameneti fokozat |
| Csatlakozási forma | zsír |
| Boot típus | szakmai kézikönyv, árammal működő |
| Meghajtó típusa | manualny |
| Feszültség | 12 V d.c. |
| Akkumulátor típusa | ácidos ólom |
| Az akkumulátor kapacitása | 6500 mAh |
| Motor típusa | LONCIN G200FD |
| Gyújtógyertya típus | F7RTC |
| Kenőrendszer | olajfürdő |
| Hűtés | levegő |
| Kormánykerék | állítható magasságban és oldalirányban, 180°-os állítással a gép teljes irányíthatósága érdekében |
| Kólika | Igen |
| Kerekek száma | 2 |
| Egyfajta kör | pneumatikus |
| Kör átmérője | 500 mm |
| A hengerek száma a motorban | 1 |
| A ciklusok száma a motorban | 4 |
| Hangnyomás | 82.5 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 96.1 ± 2.23 dB(A) |
| Rezgések | 5.33 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 104 kg |
| Kompatibilis a(z) | YT-85860, YT-85861, YT-85862, YT-85863, YT-85864, YT-85865, YT-85866, YT-85867, YT-85868, YT-85869, YT-85870, YT-85872, YT-85873, YT-85874, YT-85875, YT-85876, YT-85877, YT-85878, YT-85880, YT-85881 |
| Szimbólum | YT-85850 |
Az egytengelyes traktor megbízható mezőgazdasági gép, amely ideális a legkülönfélébb mezőgazdasági, kerti és tájépítészeti munkákhoz. Robusztus felépítésének és modern technológiai megoldásainak köszönhetően még nehéz körülmények között is hatékony és kényelmes munkát biztosít.
Az egytengelyes traktor 196 cm3-es LONCIN benzinmotorral (G200FD) van felszerelve a megbízható működés érdekében.
Főbb jellemzők:
- LONCIN G200FD motor
- Típus: négyütemű benzinmotor
- hengerűrtartalom: 196 cm3
- teljesítmény: 4,1 kW
- maximális nyomaték: 3600 fordulat/perc
- indítás: kézi vagy elektromos indítás az Ön kényelme érdekében
- gyújtógyertya típusa: F7RTC
- üzemanyag típusa: ólommentes benzin E10
- olajtípus: SAE 15W-40
- sebességváltó olaj típusa: 80W-90
- üzemanyagtartály kapacitása: 3,6 liter
- olajteknő űrtartalma: 0,6 liter
- akkumulátor kapacitása: 6,5 Ah, 12V
- Hajtáslánc: Összkerékhajtás és közvetlen erőátvitel a kiváló vonóerő és tartósság érdekében
- Sebességváltó: 3 előre- és 3 hátrameneti fokozat, amely lehetővé teszi a sebességnek az adott munkához való igazítását.
- Előzési sebességtartomány:
- 1. fokozat: 1,30 km/h
- 2. fokozat 3,00 km/h
- 3. fokozat 4,40 km/h
- Hátrameneti sebességtartomány:
- 1 fokozat 1,40 km/h
- 2. fokozat 3,20 km/h
- 3. fokozat 4,70 km/h
- Kormánykerék: Állítható magasságú és oldalirányú, 180°-ban állítható a gép teljes irányítása érdekében.
- Kenőrendszer: Olajfürdő a motor hosszú élettartamáért
- Kuplung típusa: Olajos tengelykapcsoló - garantálja a zökkenőmentes erőátvitelt és a gép hosszabb élettartamát.
- Kardántengely (PTO): Fordulatszám: 990 fordulat/perc 3600 fordulat/perc motorfordulatszám mellett - ideális a tartozékokkal való használathoz.
- Kerekek: 5,0 × 10 - robusztus és ellenálló a nehéz terepviszonyok között.
- Méretek: 104 × 61,5 × 77,5 cm
- Súly: 104 kg nettó / 114 kg bruttó
Az egytengelyes traktor egy sokoldalú gép, amely a legkülönbözőbb munkagépekkel és tartozékokkal dolgozhat, hogy növelje funkcionalitását. Íme néhány a legnépszerűbb munkagépek közül, amelyek csatlakoztathatók hozzá:
- Eke - a szántáshoz és a talaj előkészítéséhez a vetéshez.
- gereblye - a talaj lazításához és egyengetéséhez
- Cséplő- vagy léces kaszálógép - fű, széna és növényzet vágására a legelőkön.
- Seprőgép - a por, a levelek vagy a hó eltakarításához.
- Tetőgép - a gerincek kialakításához és a gyökérnövények műveléséhez
- Kultivátor - a talaj lazításához és levegőztetéséhez
- Hólapát - az utak, felhajtók és járdák hóeltakarításához
- Ásógép - a talaj felszaggatására és a növények rudakkal történő szétválasztására
- Hókotró - az utak, felhajtók és járdák hóeltakarítására.
- és mások
A rendelkezésre álló eszközök széles választékának köszönhetően az egytengelyes traktor sokoldalú megoldást jelent a mezőgazdaságban, a kertészetben, a kertészetben és még a kommunális munkákhoz is.
A kínált tartozékok közé tartoznak: fém kerekek, melléktengely-hosszabbító, tengelyhosszabbító, légkerék-súlyok, melléktengely-gyorscsatlakozó és melléktengely-csatlakozó.