| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Hossz | 74, 81, 88, 95, 109, 121, 135, 157, 174 mm |
| Borravaló típusa | hatszögletű |
| Méret | 1.5, 2, 2.5, 3, 4, 5, 6, 8, 10 mm |
| Szélesség | 15, 16, 18, 21, 23, 28, 31, 35, 39 mm |
| Anyag | CrV 6150 |
| Felületkezelés | szatén |
| Keménység | 52-56 HRC |
| Ball vége | Igen |
| Működési szög | 25 ° |
| Szimbólum | YT-0505 |
Hatszögbelű imbuszkulcsok, gömb 1,5-10, 9 db.
- Yato YT-0505 hatlapkáskulcs készlet
- praktikus műanyag akasztóba csomagolt készlet, amely megkönnyíti a megfelelő méret megtalálását
- kiváló minőségű CrV 6150 króm-vanádium acélból készült kulcsok, melyeket szilárdság és rugalmasság jellemez
- a hatszögletű dugókulcsok keménysége 52-55 HRC
A kulcsok méretei: (hossz x szélesség)
- 1,5 mm - 74 x 15 mm
- 2,0 mm - 81 x 16 mm
- 2,5 mm - 88 x 18 mm
- 3,0 mm - 95 x 21 mm
- 4,0 mm - 109 x 23 mm
- 5,0 mm - 121 x 28 mm
- 6,0 mm - 135 x 31 mm
- 8,0 mm - 157 x 35 mm
- 10,0 mm - 174 x 39 mm
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.