| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Alkalmazás | faipari, panelek, laminátumok, műanyagok |
| Hatalom | 1800 W |
| Forgalom | 5000 min?1 |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| A tárcsa külső átmérője | 255 mm |
| A tárcsa belső átmérője | 30 mm |
| legnagyobb lemezvastagság | 3 mm |
| Fogak száma | 24 |
| Max. magasság x max vágási hossz, vízszintes elforgatási szög 0° | 70x305 mm |
| Max. magasság x max. vágási hossz, vízszintes elforgatási szög 0° | 70x210 mm |
| Max. vágási hossz, vízszintes elforgatási szög 0° / dőlésszög 45° | 35x305 mm |
| Max. magasság x max vágási hossz, vízszintes elforgatási szög 45° | 35x210 mm |
| A feldolgozott anyag min | 200x20x20 mm |
| Lézer | Igen |
| Lézer osztály | 2 |
| Lézer teljesítmény | ?1 mW |
| Lézer hullámhossz | 650 nm |
| A lézermutató színe | piros |
| Kábel hossza | 3 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IP20 |
| Hangnyomás | 94.3 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 107.3 ± 3.0 dB(A) |
| Tömeg | 15.2 kg |
| Állítsa be a tartalmat | gérvágó fűrész, porgyűjtő zsák, körfűrész, munkaasztal bővítés x2, munkaasztal bilincs, munkaasztal rögzítő csavar |
| Kompatibilis a(z) | YT-60733 |
| Szimbólum | YT-82173 |
Professzionális ferdevágó, amelyet padlószegélyek, panelek, lambériák, parketták, coklizók és PVC, kábelcsatornák, élvédők, léc és egyéb anyagok vágására terveztek. Precíz és gyors anyagvágást biztosít.
- látható vonalvezető lézer
- oldalsó támasztékok hosszanti elemek vágásához
- stabil és egyenes talp precíz vágási szög beállításával függőlegesen és vízszintesen
- csapágyazott vágótárcamozgatás
- simán működő dönthető védőburkolat a kapcsolóval integrálva
- szorító a talppal integrálva biztonságos és gyors anyag rögzítést tesz lehetővé
- beépített porelszívó rendszer
- kompakt méretek és középső fogantyú a könnyű egyensúlyozáshoz és hordozáshoz
- állítható vágószög függőlegesen és vízszintesen
- vágótárcamozgatás rögzítő furat: 30 mm
- porzsák tartozékban
Paraméterek:
- Névleges fordulatszám [perc-1]: 5000
- Névleges teljesítmény [W]: 1800
- Vágótárcsa: külső átmérő x furat átmérő x max. vastagság [mm]: 255 x 30 x 3.0
Max. vágási magasság x max. vágási hossz:
- vízszintes forgási szög 0 fok / dőlésszög 0 fok [mm]: 70 x 305
- vízszintes forgási szög 45 fok / dőlésszög 0 fok [mm]: 70 x 210
- vízszintes forgási szög 0 fok / dőlésszög 45 fok [mm]: 35 x 305
- vízszintes forgási szög 45 fok / dőlésszög 45 fok [mm]: 35 x 210
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: Lézersugárzás. Ne nézzen a sugárba.
2. osztályú lézerkészülék.