| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Max nyomaték | 85 Nm |
| Hatalom | 400 W |
| Forgalom | 0-480 / 0-1800 min?1 |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Max. szerszámtartó mérete | 13 mm |
| Szerszámtartó típusa | önközpontú |
| Max. fúrási átmérő acélban | 13 mm |
| Hatás | NEM |
| Elektronikusan állítható fordulatszám | Igen |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Üzemmód kapcsoló | Igen |
| Orsófék | Igen |
| Munkahelyi világítás | NEM |
| Kábel hossza | 4 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IP20 |
| Hangnyomás | 88.0 ± 5.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 99.0 ± 5.0 dB(A) |
| Rezgések | 6.57 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 2 kg |
| Szimbólum | YT-82063 |
Hálózati fúró/csavarhúzó 13 mm; 85 Nm asztalosipari csavarokhoz, csigafúráshoz, magfúráshoz és fémmegmunkáláshoz. Hálózati fúró/csavarhúzó nagy átmérőjű fúrókkal és csavarokkal végzett fa- és fémipari munkákhoz. 240 voltos hálózatra a legerősebb fúró/csavarhúzó a kategóriájában (85 Nm).
A hálózati tápellátásnak köszönhetően nem kell attól tartani, hogy az akkumulátor lemerül működés közben, még a PZ3 vagy Torx T40 hegyű ácscsavarokkal sem, amelyek ma már nagyon népszerűek a gerendacsatlakozások készítésénél a carports, teraszépületek, tetők és kerti építészeti elemek esetében.
- a gép egy kiegészítő fém oldalsó fogantyúval és egy állítható rántó kuplunggal rendelkezik.
- a kétfokozatú sebességváltó 85 Nm nyomatékot termel 1. fokozatban és 40 Nm-t 2. fokozatban
- a tápkábel hosszú és puha, ami megkönnyíti a szerszám manőverezését a favázas szerkezeteknél végzett munkáknál - a facsigákkal a palánkok, lécek és oszlopok befúrása során
- a nagy nyomaték lehetővé teszi a fémben való munkát is karácsonyfafúrókkal (40 mm átmérőig) és HSS csavarfúrókkal (20 mm-ig).
A szerszám tökéletesen igazított és kiegyensúlyozott, így a munka kényelmes és hatékony.
- kiegészítő fém oldalsó fogantyú
- fém fogaskerékház és kiváló minőségű 13 mm-es, szintén fémből készült önfeszítő fúrótokmány!