| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Max nyomaték | 40 Nm |
| Hatalom | 300 W |
| Forgalom | 0-400 / 0-1450 min?1 |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Max. szerszámtartó mérete | 13 mm |
| Szerszámtartó típusa | önközpontú |
| Max. fúrási átmérő acélban | 13 mm |
| Hatás | NEM |
| Elektronikusan állítható fordulatszám | Igen |
| Nyomaték beállítások | 23+1 |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Üzemmód kapcsoló | Igen |
| Orsófék | Igen |
| Munkahelyi világítás | NEM |
| Kábel hossza | 4 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Hangnyomás | 83.1 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 94.1 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 3.32 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 1.54 kg |
| Szimbólum | YT-82060 |
Sokoldalú, 300 wattos teljesítményű kuplungos fúró- és meghajtógép, amely fába és fémbe történő fúráshoz, valamint csavarok és csavarok behajtásához és eltávolításához ajánlott. A hálózati tápegység állandó teljesítményt biztosít működés közben, a nagy nyomaték pedig lehetővé teszi lyukfűrészek és ácscsavarok használatát.
Fontos előnye ennek a csavarhúzónak a nagy teljesítményű hajtómű és a 40 Nm-es nyomaték.
A Yato hálózati csavarhúzó előnyei:
- a hálózati teljesítmény lehetővé teszi a hosszú munkavégzést igényes anyagokban vagy a nagy átmérőjű sorozatfúrást
- nagy nyomaték
- két sebességváltó: első fokozat alacsony fordulatszámmal és nagy nyomatékkal az acélban történő hatékony fúráshoz
- univerzális felhasználás: csavarozás, fúrás
- alacsony hőmérsékletnek ellenálló gumikábel
- Gyors kefeváltó rendszer
- nyomatékszabályozás
- érzékeny potenciométer a kapcsolóban
- a házon lévő gumielemek javítják az ergonómiát kemény anyagok fúrásakor, illetve koronafúrók vagy csigák használatakor. A légbevezető nyílások szintén a ház oldalán helyezkednek el, így a kéz nem takarja el őket munka közben és nem melegíti túl a szerszámot
- egykezes bitváltási funkció
- kiváló minőségű fém fogantyú
További információk:
- 53-56 HRC keménységű acélból készült, csapágyazott fogaskerék
- maximális nyomaték: 40 Nm
- két fokozat: 0-400, 0-1450 fordulat/perc
- 23 tengelykapcsoló-beállítás + fúró üzemmód
- 13 mm-es fém gyorskioldós fúrótokmány a gyors bit- és fúrószárcseréhez, reteszelő funkcióval(a tokmány a bitek cseréje közben mozdulatlan marad)
- orsófék
- megfordítható forgás az óramutató járásával megegyező/az óramutató járásával ellentétes irányban
- kényelmes használat a hosszú, puha gumiból készült tápkábellel (4 m)
- gumírozott, kényelmes fogantyú
- merev ház és jól átgondolt légbevezető elrendezés lehetővé teszi a szerszám lenyomását fémfúrókkal/csavarhúzókkal való munkavégzéskor.