| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 300 mm |
| Szerelési átmérő | 30 mm |
| A lemez vastagsága | 2.2 mm |
| Vágási szegmens vastagsága | 3 mm |
| Fogak száma | 100 |
| A munkadarab anyaga | volfrámkarbid |
| Max. RPM | 5000 min?1 |
| Alkalmazás | fémtípus |
| Szimbólum | YT-6097 |
Widia penge alumínium profilok, laminált anyagok, plexi, corian, műanyag vágásához.
Gyors és pontos vágást biztosít.
- Fogak volfrámkarbid borítással, negatív dőlésszöggel.