| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Szerszámtartó mérete | 1/4" (6,3 mm) |
| Vezető mérete | 1/4" (6,3 mm) |
| Hossz | 300 mm |
| A hosszabbító külső átmérője | 11.7 mm |
| Anyag | CrV 6140 |
| Szimbólum | YT-14001 |
Yato márkájú rugalmas hosszabbítók. Szívós, szerszámminőségű CrV króm-vanádium acélból készült.
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.