| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | SMD LED |
| Hatalom | 30 W |
| Fényáram | 2850 lm |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Anyag | fémtípus |
| Lámpabúra anyaga | törésálló üveg |
| Szín | fekete |
| Fényforrás | 45 LED |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Színvisszaadási index CRI Ra | ?80 |
| Teljesítménytényező | 0.9 |
| Mozgásérzékelő | NEM |
| Állvány/állvány | Igen |
| Állvány tartozék | Igen |
| Állvány magassága | 0.59-1.22 m |
| Kábel hossza | 2 m |
| A vezető keresztmetszete | 3Gx1 mm2 |
| A kábel szigetelésének típusa | H05RN-F |
| Elektromos szigetelési osztály | I |
| Védettségi fok | IP65 |
| Élettartam | 30000 h |
| Tömeg | 0.57 kg |
| Szimbólum | YT-818161 |
Stabil, állítható állványon elhelyezett, nagy teljesítményű SMD LED-ekkel ellátott lapos reflektor. Az IP65 védelmi osztály lehetővé teszi a kültéri használatot.
- Watt teljesítmény: 30 W
- lumenszám: 2850 lm
- diódák száma: 45
- IP65 védettségi osztály
- fényszín: 6500 K
- alumínium ház
- üveg diffúzor
- a diódák élettartama: 30 000 h
- kábel: H05RN-F 3G1.0MM
- kábelhossz: 2 m
- típus: lapos (vékony)
Állvány:
- magasság: 0,58 - 1,21 m
- állványcső átmérője: 25 / 32,5 mm
- lábak átmérője: 19,5 mm
IP65 - porálló, védelem vízsugárral szemben (12,5 l/perc), amely mindkét oldalról a házra ömlik.)