| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | SMD LED |
| Hatalom | 20 x2 W |
| Fényáram | 1900 x2 lm |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50/60 Hz |
| Anyag | fémtípus |
| Lámpabúra anyaga | törésálló üveg |
| Szín | fekete |
| Fényforrás | 30 x2 LED |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Színvisszaadási index CRI Ra | ?80 |
| Teljesítménytényező | 0.9 |
| Mozgásérzékelő | NEM |
| Állvány/állvány | Igen |
| Állvány tartozék | Igen |
| Állvány magassága | 0.59-1.22 m |
| Kábel hossza | 2 m |
| A vezető keresztmetszete | 3Gx1 mm2 |
| A kábel szigetelésének típusa | H05RN-F |
| Elektromos szigetelési osztály | I |
| Védettségi fok | IP65 |
| Élettartam | 30000 h |
| Tömeg | 0.6 kg |
| Szimbólum | YT-818151 |
Két lapos reflektor erős SMD LED-ekkel, stabil, állítható állványon elhelyezve.
Az IP65-ös besorolás lehetővé teszi a lámpák kültéri használatát.
További információk:
- alumínium ház
- üveg diffúzor
- kábelhossz: 2 m
- kábel: H05RN-F 3G1.0MM
Állvány:
- minimális magasság: 0,6 m
- maximális magasság: 1,2 m
IP65 - porzáró védelem, védelem a házra bármely oldalról ráömlő vízsugárral (12,5 l/min) szemben.
Paraméterek:
- Anyag: alumínium
- szórófej anyaga: edzett üveg
- típus: SMD LED
- súly: 0,6 kg
- feszültség: 230 V váltakozó áram
- teljesítmény: 20W x2
- fényforrás: 30 x2 LED
- fényáram: 1900lm x2
- színhőmérséklet: 6500 K
- színvisszaadási index CRI Ra: ? 80
- élettartam: 30000 óra
- teljesítménytényező: 0,9
- kábelhossz: 2 m
- védettségi fok: IP65
- állványmagasság: 0,59-1,22 m