| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Kupak mérete | 33 mm |
| Hossz | 55 mm |
| Szerszámtartó mérete | 3/4" (19,0 mm) |
| Kupak típusa | hatszögletű, rövid |
| A kupak külső átmérője | 38 mm |
| Aljzat átmérője meghajtóval | 46 mm |
| Anyag | CrV 50BV30 |
| Felületkezelés | krómozott, szatén |
| Keménység | 40-50 HRC |
| LÁRMA | 3121 |
| AS-DRIVE | Igen |
| Záró zárak | Igen |
| Alkalmazás | autószervizek, gépészeti szolgáltatások, ipar, műhely |
| Szimbólum | YT-1313 |
Használati figyelmeztetések:
Vigyázat: munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést.