| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Phillips hegy mérete (PH) | PH1 |
| Nyílhegy | Phillips |
| Szerszámtartó típusa | hatoldalú test |
| Szerszámtartó mérete | 1/4" (6,3 mm) |
| Hossz | 25 mm |
| Anyag | S2 |
| Pontvégzés | szandál |
| Gyártási technológia | hidegen kovácsolt |
| Keménység | 58-61 HRC |
| Max nyomaték | 6.4 Nm |
| Csúszásmentes rendszer | Igen |
| A készlet darabszáma | 10 |
| Szimbólum | YT-04742 |
Precíziós bitek csavarok vagy csavarok behajtásához. Maratott "bit" profil, homokfúvott felület, korróziógátló bevonattal védve. Hidegen kovácsolt S2 acélból. NON SLIP SYSTEM technológiával készült, amely csökkenti a bit elcsúszásának lehetőségét a csavarülésben.