| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Motor teljesítmény | 4 kW |
| Maximális motorfordulatszám | 3600 min?1 |
| Motor kapacitása | 208 cm3 |
| Maximális teljesítmény | 30 m3/h |
| Max. ürítési magasság | 25 m |
| Max. szívómagasság | 8 m |
| Vízcsatlakozás átmérője | 2" (50 mm) |
| Max vízhőmérséklet | 45 °C |
| Üzemanyag típus | ólommentes benzin |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 3.6 l |
| Max. üzemanyag fogyasztás | 1950 g/h |
| Az olaj típusa | SAE 15W-40 |
| Olajtartály kapacitása | 0.6 l |
| Hordozó fogantyú | NEM |
| Kólika | NEM |
| Méretek | 485x415x415 mm |
| Hűtés | levegő |
| Motor típusa | CP170F |
| Gyújtógyertya típus | F7RTC |
| A hengerek száma a motorban | 1 |
| A ciklusok száma a motorban | 4 |
| Hangnyomás | 82.1 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 95.4 ± 3.0 dB(A) |
| Tömeg | 25 kg |
| Szimbólum | YT-85401 |
A szivattyút nagy mennyiségű víz szivattyúzására tervezték.
Vészhelyzetek és természeti katasztrófák utáni mentési munkálatokhoz.
A szivattyú és a belsőégésű motor egy acélkeretben van elhelyezve a sérülések elleni védelem és a könnyű szállítás érdekében.
Paraméterek
- maximális emelési magasság [m]: 25
- motortérfogat [cm3]: 196
- üzemanyagtartály űrtartalma [l]: 3.6
- olajtartály űrtartalma [l]: 0,6
- nettó tömeg [kg]: 25
- maximális teljesítmény [dm3/h]: 30000
- csatlakozó átmérő: 2"
- maximális szennyeződés átmérő [mm]: 50