| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| Hatalom | 2.9 kW |
| Motor kapacitása | 166 cm3 |
| Maximális motorfordulatszám | 3000 min?1 |
| A pengék száma | 6 |
| Maks. głębokość pracy | 260 mm |
| Munkamélység állítás | igen (3 szint) |
| Barázda szélessége | 360 / 600 mm |
| Üzemanyag típus | ólommentes benzin E10 |
| Üzemanyagtartály kapacitása | 0.9 l |
| Az olaj típusa | SAE 15W-40 |
| Olajtartály kapacitása | 0.5 l |
| Boot típus | szakmai kézikönyv |
| Motor típusa | LONCIN LC1P65FE-2, felső szelep |
| Gyújtógyertya típus | F7RTC |
| Légszűrő típus | T327 |
| Hűtés | levegő |
| Ház anyaga | fém |
| Kólika | Igen |
| Kör átmérője | 6" (155 mm) |
| A hengerek száma a motorban | 1 |
| A ciklusok száma a motorban | 4 |
| Hangnyomás | 90.2 ± 2.15 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 93.0 ± 1.5 dB(A) |
| Rezgések | 4.1 ± 1.5 / 5.2 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 33.5 kg |
| Alkalmazás | a talaj lazítása és levegőztetése, a talaj előkészítése vetéshez vagy ültetéshez, a talaj keverése műtrágyával vagy komposzttal, kerti és kertészeti munkák |
| Szimbólum | YT-85590 |
A benzines talajmaró lehetővé teszi, hogy gyorsan és hatékonyan felássa a talajt, hogy előkészítse azt a növények termesztéséhez. Robusztus felépítésével és nagy teljesítményű, 166 cm3-es LONCIN belsőégésű motorjával tökéletes választás azok számára, akik megbízható kerti vagy kertgondozó berendezést keresnek.
A mindkét oldalon található három késkészlettel 260 mm mélységig képes megmunkálni a talajt, akár 600 mm teljes munkaszélességgel, biztosítva a talajrögök gyors és hatékony feldarabolását, a hatékony keverést és a talaj előkészítését az ültetéshez.
A talajmaró acélházzal rendelkezik, amely megvédi a készüléket a káros külső hatásoktól. Az elülső szállítókeréknek köszönhetően könnyen mozgatható a helyszínen, így a nagyobb földterületek gyorsabban feldolgozhatók a vetéshez vagy ültetéshez.
- motor LONCIN LC1P65FE-2
- típus: belső égésű motor, négyütemű, felső szelepes
- hengerűrtartalom: 166 cm3
- teljesítmény: 2,9 kW
- maximális nyomaték: 3 000 fordulat/perc
- indítómotor: kézi
- gyújtógyertya típusa: F7RTC
- üzemanyagtípus: ólommentes benzin E10
- olajtípus: SAE 15W-40
- üzemanyagtartály térfogata: 0,9 liter
- olajteknő űrtartalma: 0,5 liter
- munkaszélesség: 360 mm/600 mm
- munkamélység: 260 mm
- 3 fokozatú mélységállítás
- fordulatszám-szabályozás
- kerékátmérő: 6"
- súly: 33,5 kg
- zajkibocsátás: 93 dB