| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Rodzaj | udarowa |
| Szerszámtartó mérete | 1/2" (12,7 mm) |
| Kupak mérete | 17, 19, 21 mm |
| Kupak típusa | hatszögletű |
| A kupak külső átmérője | 26, 29, 31 mm |
| Anyag | CrMo SCM-440 |
| AS-DRIVE | Igen |
| Záró zárak | Igen |
| A készlet darabszáma | 3 |
| Alkalmazás | alumínium felnikhez, a legnagyobb lökés- és pulzáló terhelésekhez, autószervizek és gumijavító műhelyek |
| Szimbólum | YT-1056 |
A YATO márkájú ütvecsavaros dugókulcsok króm-molibdén acélból készültek, SCM-440 jelűek. Puha műanyag biztonsági hüvelyt tartalmaznak, hogy megvédjék a felnit a festékréteg sérülésétől.
- a foglalatok 3 színben krómozott felületűek a méret könnyű megkülönböztetése érdekében.
- az ultravékony falú kialakítás lehetővé teszi a csavarok kicsavarását a szűk aljzatban lévő csavaroknál az ötvözött felniknél is
- biztonsági funkcióval rendelkezik, amely megkönnyíti a kicsavart foglalat és csavar kioldását
- ütés és impulzus terhelés esetén