| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| A mellékelt elemek száma | hiánya |
| Jellemzők | csavarozás, fúrás, fúrás ütéssel |
| Max nyomaték | 40 Nm |
| Forgalom | 0-440 / 0-1650 min?1 |
| Löket gyakorisága | 0-7920 / 0-29700 min?1 |
| Feszültség | 18 V d.c. |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Töltő tartozék | NEM |
| Hatás | Igen |
| Max. fúrási átmérő fában | 25 mm |
| Max. fúrási átmérő acélban | 10 mm |
| Max. fúrási átmérő betonban | 13 mm |
| Szerszámtartó mérete | 1.5-13 mm |
| Szerszámtartó típusa | önközpontú |
| Elektronikusan állítható fordulatszám | Igen |
| Orsófék | Igen |
| Forgásirány kapcsoló | Igen |
| Üzemmód kapcsoló | Igen |
| Munkahelyi világítás | Igen |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | IP20 |
| Hangnyomás | 82.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 93.0 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 3.0 ± 1.5 / 9.89 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 1.3 kg |
| Szimbólum | YT-82787 |
Univerzális ütvefúró-csavarbehajtó, amelyet fém, fa és tégla összeszerelési munkáihoz terveztek. Az ütőmechanizmus lehetővé teszi a betonfalak és födémek ütvefúrását.
- 3 funkció: csavarozás, fúrás, ütvefúrás
- 2 sebességfokozat
- pontos fordulatszám-szabályozás a kapcsolóban (potenciométer)
- LED lámpa a munkaterület megvilágításához
- orsófék a fúrófej könnyű cseréjéhez
- gyorsfék funkció
- fogaskerék fémburkolat (fogak keménysége: 53-56 HRC)
- tartós, gumírozott, üvegszálakkal megerősített poliamid test
- 4 szintes akkumulátor töltöttségjelző
- akkumulátorcella túlmelegedés elleni védelem
- 18 V rendszer - közös akkumulátorral működik, ami kompatibilis a készüléksorozathoz
- Elérhető tartalék akkumulátorok: 2 Ah (YT-828461), 3 Ah (YT-828462), 4 Ah (YT-828463) és 6 Ah (YT-828464)
Változat test - akkumulátor és töltő nélkül. Az elérhető kiegészítőket itt találod: itt.
Elérhető akkumulátorral és töltővel együtt - YT-82786.
18 V RENDSZER
18 V rendszer az YATO akkumulátoros eszközök sorozata, melyeket ugyanazzal a tartós akkumulátorral működtetnek. A készülékeket akkumulátorral és gyorstöltővel vagy egyedül is megvásárolhatod, ami ideális megoldás, ha bővíted eszközkészletedet.
Az akkumulátoros működtetés szabadságot és nagyobb munkakényelmet biztosít számodra. Ráadásul az YATO akkumulátoros eszközök tartósak, kézreállóak és tökéletesen kiegyensúlyozottak. Így a munka velük öröm lesz.
- Profizmus
Erő, modernitás, kidolgozott megoldások - mindezt kínáljuk az 18 V sorozatban, melyet a legigényesebb felhasználók és profik számára terveztünk.
- Megtakarítás
Nem szükséges sok akkumulátort és töltőt vásárolni a további eszközök számára. Az 18 V rendszernek köszönhetően pénzt, helyet és környezetet takaríthatsz meg!
- Választék
Amint növekszenek az igényeid, nő az 18 V kollekció is. A széles választék otthoni, műhelybeli és kerti eszközökből lehetővé teszi, hogy olyan készletet hozz létre, amire valóban szükséged van.