| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| A mellékelt elemek száma | 1 |
| Alkalmazás | rozsdamentes acél szegecsek, alumínium szegecsek |
| Szegecs átmérője | 2.4, 3-3.2, 4, 4.8-5 mm |
| Összetörő erő | 2040 kg |
| Feszültség | 18 V d.c. |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 3000 mAh |
| Akkumulátor energia | 54 Wh |
| Töltő tartozék | Igen |
| Töltési idő | 1.5 h |
| Max. működtető dugattyúlöket | 25 mm |
| Az összeillesztett elemek max | 5 mm |
| Motor típusa | kefe nélküli |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Hangnyomás | 81.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 92.0 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 3.94 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 1.6 kg |
| Szimbólum | YT-82955 |
Akkumulátoros szegecselő rozsdamentes acél és alumínium szegecsekhez.
Az 20000N erő lehetővé teszi a gyors és biztos szegecselést acél szerkezetekben, mint például a furgonok, pótkocsik, gipszkarton profilok összekapcsolása és az elektromos és HVAC (szellőzés, fűtés, légkondicionálás) telepítésekor.
Ergonomikus kialakítás és tartós anyagok alkalmazása lehetővé teszi a munkavégzést bármilyen körülmények között, biztosítva a helyes telepítést és jelentősen felgyorsítva a munkavégzést.
A szegecselő Yato 18V rendszerű akkumulátorokkal működik, amelyek egy közös platformot képeznek számos eszközhöz, mint például ütvecsavarhúzók, ütvefúrók sds+, sarokcsiszolók stb.