| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | SMD LED, POWER LED |
| Hatalom | 3.5+3 W |
| Fényáram | 330 (fő lámpa), 80 (zseblámpa) lm |
| Fényforrás | 7+1 LED |
| Színhőmérséklet | 6000 K |
| Világítási módok | 2: 100%, zseblámpa |
| Anyag | ABS, gumi bevonatú |
| Lámpabúra anyaga | P.C |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Méretek | 250x55x40 mm |
| Működési szög | 180 ° |
| Zseblámpa funkció | Igen, 1 LED |
| Kapcsoló | Igen |
| Mágnes | Igen, az alapban, hátul |
| A mágnesek száma | 3 |
| Horog | Igen, forgás |
| Horgok száma | 2 |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 2600 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Töltő típusa | hálózati 230V ~ 50Hz, USB |
| Munkaidő | 4 h |
| Töltési idő | 4 h |
| Mechanikai szilárdság | IK07 |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | IP54 |
| Szimbólum | YT-085081 |
Yato újratölthető műhelylámpa 330lm fényszóróval és 80lm fáklyával. A tágas 2600mAh lítium-ion akkumulátorral felszerelt modell legalább 4 óra folyamatos használatot biztosít. Robusztus anyagokból készült, többek között ABS-ből és polikarbonátból, amelyek IK07 mechanikai védelmi osztályt és IP54 vízállóságot biztosítanak. A forgatható test, a 2 kampó és a 3 mágnes lehetővé teszi a fénysugár megfelelő pozicionálását.
Fényforrás:
- LED: 3,5 WATTOS SMD LED + 3 WATTOS TELJESÍTMÉNY LED
- Lumenek száma: Lumen: 330lm főfény, 80lm fáklya
- szín: 6000K
Energiaforrás:
- akkumulátor: LI-ION 3,7V 2600mAh
- üzemidő: kb: 4h
- töltési idő: 4h
- töltés: 230V-os hálózati töltő + USB kábel
Felépítés és jellemzők:
- anyag: ABS + gumi
- diffúzor: polikarbonát (PC)
- forgatható test
- 2 kampó
- 2 mágnes a lámpa hátulján és egy mágnes a talapzatban
- IP54-es védettségi osztály
- IK07 mechanikai védelmi osztály
- méretek: 25 x 5,5 x 4 cm
ABS - nagyon nagy keménység jellemzi, így rendkívül ellenálló a karcolásokkal, ütésekkel és horpadásokkal szemben. Ezenkívül ellenáll a különböző vegyi anyagoknak.
IP54 - védelem a veszélyes részekhez vezetékkel való hozzáférés ellen, valamint védelem a por és a bármilyen irányból érkező fröccsenő víz ellen.
IK07- Az IK a mechanikai ellenállás besorolása az EN 62262 és az IEC 62262:2002 szerint. Minél magasabb a számérték a 0-10-es skálán, annál magasabb az ellenállási szint. Az IK07 a 2J energiájú ütéssel szembeni ellenállást jelenti (a gyakorlatban egy 0,5 kg-os kalapácsütés 40 cm magasságból.
Polikarbonát (PC) - nagyon nagy ellenállás és merevség jellemzi. Ellenáll a nagy energiájú sugárzásnak, valamint az UV-sugárzásnak és a légköri anyagoknak. Mindezt úgy, hogy közben nagyon jó fényáteresztő képességgel rendelkezik.
Az YT-085081 az YT-08508 modell folytatása, új, nagyobb teljesítményű diódával és nagyobb kapacitású akkumulátorral. Az YT-08508-as modell gyártása megszűnt.