| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | LED |
| Fényáram | 100 (fő lámpa), 45 (zseblámpa) lm |
| Fényforrás | 30+7 LED |
| Színhőmérséklet | 8000 K |
| Színvisszaadási index CRI Ra | 80 |
| Világítási módok | 2: 100%, zseblámpa |
| Anyag | ABS, gumi bevonatú |
| Lámpabúra anyaga | PVC |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Méretek | 280x55x34 mm |
| Működési szög | 180 ° |
| Zseblámpa funkció | Igen, 7 LED |
| Kapcsoló | Igen |
| Mágnes | Igen, hátul |
| A mágnesek száma | 2 |
| Horog | Igen |
| Horgok száma | 2 |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 1800 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Töltő típusa | hálózati 230V ~ 50Hz, 12V-os autó, USB |
| Munkaidő | 3,5-4 (fő lámpa), 13-15 (zseblámpa) h |
| Töltési idő | 4-5 h |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Mechanikai szilárdság | IK05 |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | IP20 |
| Szimbólum | YT-085051 |
Yatoújratölthető műhelylámpa 100lm fényszóróval és 45lm fáklyával.
A tágas 1800mAh lítium-ion akkumulátorral felszerelt modell legalább 3,5 óra folyamatos működést biztosít.
Tartós ABS anyagból készült, amely IK05 mechanikai védelmi osztályt biztosít.
Az YT-085051 az YT-08505 modell folytatása, több lumen fényerővel. Az YT-08508 modell gyártása megszűnt.
Az elforgatható test, a 2 kampó és a 2 mágnes lehetővé teszi a fénykibocsátás megfelelő beállítását.
Fényforrás:
- Főfény: 100lm, szín 8000K, CRI80
- fáklya: 45lm
- LED-ek száma: 30+7 (30 főfény + 7 fáklya)
- 2 üzemmód: főfény - fáklya
Energiaforrás:
- Li-Ion 3.7V 1800mAh (18650-es típus)
- üzemidő: - üzemidő: 1,5 óra: 3,5-15 óra (főfény - 3,5-4 óra, fáklya 13-15 óra)
- töltési idő: 4-5h
- tartozék: 230V-os töltő, 12V-os autós töltő, USB kábel
- töltés: 5V1A
Felépítés és jellemzők:
- IK05 mechanikai védelmi osztály
- anyag: ABS - nagyon nagy keménység jellemzi, így rendkívül ellenálló a karcolásokkal, ütésekkel és horpadásokkal szemben, emellett ellenáll a különböző vegyi anyagok hatásainak is.
- állítható fogantyú: 180 fokban
- két kampó lehetővé teszi a lámpa vízszintes és függőleges felakasztását is
- mágneses talp és a lámpa hátulja
- az akkumulátor töltöttségének jelzése (piros lámpa / zöld lámpa)
- a termék mérete: 280 x 56 x 35 mm
- súly: 280g