| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| A mellékelt elemek száma | hiánya |
| Vágási sebesség | 1200 min?1 |
| vágási méret | 200 mm |
| A fűnyíró tartozék vágási szélessége | 100 mm |
| Max. vágási átmérő | 8 mm |
| Feszültség | 18 V d.c. |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Töltő tartozék | NEM |
| Teleszkópos | NEM |
| Penge anyaga | SK5 |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Hangnyomás | 73,0 ± 3,0 (sövénynyíró), 74,0 ± 3,0 (fűolló) dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 83,2 ± 3,0 (sövénynyíró), 84,0 ± 3,0 (fűolló) dB(A) |
| Rezgések | 2,6 ± 1,5 (sövénynyíró), ?2,5 ± 1,5 (fűnyíró olló) m/s2 |
| Tömeg | 1 kg |
| Állítsa be a tartalmat | olló, fűnyíró tartozék, sövényvágó tartozék |
| Szimbólum | YT-828356 |
Könnyű, akkumulátoros fűnyíró olló.
2 pengével felszerelve: fenékpenge fűnyíráshoz és oldalpenge bokornyíráshoz.
A pengék kiváló minőségű szénacélból készültek, csiszoltak és magas korrózióállósággal rendelkeznek.
A cserélhető akkumulátor (nem tartozék) a Yato 18 V-os rendszer más, pl. nagyobb kapacitású akkumulátoraira cserélhető, így több év használat után is teljesen működőképes fűnyíró ollóval rendelkezik.
A pengék élezése lehetséges például a csavarhúzóra erősített csiszolókő segítségével
A pengecsere szerszámmentes és intuitív