| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| A mellékelt elemek száma | 2 |
| Forgalom | 3300 min?1 |
| Vágási szélesség | 340 mm |
| Vágási magasság | 20-65 mm |
| Feszültség | 36 (18x2) V d.c. |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 2000 mAh |
| Akkumulátor energia | 36 Wh |
| Töltő tartozék | Igen |
| Töltési idő | 1 h |
| Kosárkapacitás | 35 l |
| Kólika | Igen |
| Kerekek száma | 4 |
| Kör átmérője | 150 (x2), 175 (x2) mm |
| Gyors töltés | Igen |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | IPX1 |
| Hangnyomás | 77.9 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 90.2 ± 1.85 dB(A) |
| Rezgések | 0.5 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 5.9 kg |
| Szimbólum | YT-85220 |
A kettős 36 voltos rendszerű akkumulátorral működő fűnyíró csendes és kényelmes gyepápolást biztosít.
- vágási szélesség: 340 mm
- központi vágási magasság beállítása 6 fokozatban 20 és 65 mm között
- sebesség: 3300 fordulat/perc
- tartálykapacitás: 35 l
- nagyméretű kerekek 150 mm (elöl) és 175 mm (hátul) átmérővel
- kényelmes be-/kikapcsoló a fogantyún, zárral a véletlen indítás megakadályozására
- az állítható fogantyú és a csendes működés növeli a felhasználó kényelmét
- 4-fokozatú akkumulátor töltöttségjelző
- az akkumulátorcellák túlmelegedés elleni védelme
- kompatibilis akkumulátorok vásárolhatók kapacitással: 2 Ah(YT-82842), 3 Ah(YT-82843) és 4 Ah(YT-82844); a 6 Ah-s akkumulátor YT-82845 nem kompatibilis a fűnyíróval.
Készlet:
- fűnyíró
- 2 darab 18 V-os Li-Ion 2 Ah akkumulátor
- gyorstöltő (1 óra a 2 Ah-s akkumulátorokhoz)
18 V-OS RENDSZER
A 18 V-os rendszer a YATO akkumulátoros szerszámok sorozata, amelyeket ugyanaz a hosszú élettartamú akkumulátor lát el energiával. A készülékeket megvásárolhatja szettben, akkumulátorral és gyorstöltővel együtt vagy önállóan, ami ideális, ha szerszámkészletét bővíti.
Az akkumulátorteljesítmény szabadságot és nagyobb kényelmet biztosít. Emellett a YATO akkumulátoros szerszámok tartósak, praktikusak és tökéletesen kiegyensúlyozottak. Így a velük való munka öröm.
Professzionalizmus Teljesítmény , modernitás, finomhangolt megoldások - mindezt a 18 voltos termékcsalád kínálja, amelyet a legigényesebb felhasználók és szakemberek számára hoztak létre.
Megtakarítás Nem kell több szerszámhoz több akkumulátort és töltőt vásárolni. A 18 voltos rendszerrel pénzt, otthoni helyet és környezetet takaríthat meg!
Választék Ahogy az Ön igényei nőnek, úgy nő a 18 V-os kollekció is. Az otthoni, műhelyi és kerti szerszámok széles választékával összeállíthatja azt a készletet, amelyre valóban szüksége van