| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | COB LED |
| Hatalom | 6+1 W |
| Fényáram | 600 (100%), 250 (öko), 120 (zseblámpa) lm |
| Fényforrás | 1+1 LED |
| Színhőmérséklet | 6500 K |
| Színvisszaadási index CRI Ra | 80 |
| Világítási módok | 3: 100%, öko, zseblámpa |
| Anyag | ABS, gumi bevonatú |
| Lámpabúra anyaga | P.C |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Méretek | 560x30x190 mm |
| Működési szög | 180 ° |
| Zseblámpa funkció | Igen, 1 LED |
| Kapcsoló | Igen |
| Mágnes | Igen, hátul, az alapban |
| A mágnesek száma | 2 |
| Horog | Igen, forgás |
| Horgok száma | 1 |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 2600 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Töltő típusa | mágneses állomás, hálózati 230V ~ 50Hz, USB |
| Munkaidő | 1.5 (100%), 4.5 (eco), 10 (fáklya) h |
| Töltési idő | 4 h |
| Akkumulátor töltésjelző | Igen |
| Mechanikai szilárdság | IK07 |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | IP54 |
| Szimbólum | YT-08558 |
Yato újratölthető műhelylámpa 600lm fényszóróval és 120lm fáklyával. A 2600mAh lítium-ion akkumulátorral felszerelt modell legalább 1,5-10 óra folyamatos használatot biztosít. Robusztus anyagokból, többek között ABS-ből és polikarbonátból készült, és IK07 mechanikai védelmi osztályt, valamint IP54-es vízállóságot biztosít. A forgatható test, a kampó és a 2 mágnes lehetővé teszi a fénysugár megfelelő pozicionálását. További előnye a mágneses állomás a lámpa vezeték nélküli töltéséhez.
Fényforrás:
- Fődióda: 6500K, 80+CRI.
- fáklya dióda: 6500K, 80+CRI, 1W SMD LED, 6500K, 80+CRI
- lumenek száma: 600lm
- 3 üzemmód: főfény 600lm, ECO főfény 250lm, fáklya 120lm
- fényszín: 6500 K
Energiaforrás:
- akkumulátor: Li-Ion 3,7V 2600mAh
- üzemidő: 1,5h / 4,5h / 10h
- töltési idő: 4h
- töltés: mágneses állomás, 230V-os töltő, 1m-es USB kábel (5V 1A)
Felépítés és jellemzők:
- anyag: ABS + gumi
- diffúzor: polikarbonát (PC)
- IP54-es védettségi osztály
- mechanikai védelmi osztály IK07
- megbízható működés -10° és +40° közötti hőmérsékleten.
- az akkumulátor töltöttségi szintjének kijelzője
- mágnes a lámpa talpán és hátulján
- 360°-os nejlonhorog a házban elrejtve
- ABS ház 180°-ban elforgatható testtel
- méretek: 56 x 30 x 190 mm
ABS - nagyon nagy keménység jellemzi, így rendkívül ellenálló a karcolásokkal, ütésekkel és horpadásokkal szemben. Ezenkívül ellenáll a különböző vegyi anyagoknak is.
IP54 - védelem a veszélyes részekhez vezetékkel való hozzáférés ellen, valamint védelem a por és a bármilyen irányból érkező fröccsenő víz ellen.
IK07 - az IK az EN 62262 és az IEC 62262:2002 által meghatározott mechanikai ellenállósági osztályozás. Minél magasabb a számérték a 0-10-es skálán, annál magasabb az ellenállási szint. Az IK07 a 2J energiájú ütéssel szembeni ellenállást jelenti (a gyakorlatban egy 0,5 kg-os kalapácsütés 40 cm magasságból.
Polikarbonát (PC) - nagyon nagy ellenállás és merevség jellemzi. Ellenáll a nagy energiájú sugárzásnak, valamint az UV-sugárzásnak és a légköri anyagoknak. Mindezt úgy, hogy közben nagyon jó fényáteresztő képességgel rendelkezik.
Az YT-08558 az YT-08560 modell folytatása, új, nagyobb teljesítményű diódával és nagyobb kapacitású akkumulátorral. Az YT-08560 modell gyártása megszűnt.