| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | LED |
| Fényáram | 140 (fényszóró), 30 (zseblámpa) lm |
| Fényforrás | 30+7 LED |
| Világítási módok | 2: 100%, zseblámpa |
| Anyag | ABS, gumi bevonatú |
| Lámpabúra anyaga | P.C |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Méretek | 250x55x40 mm |
| Működési szög | 180 ° |
| Zseblámpa funkció | Igen, 7 LED |
| Kapcsoló | Igen |
| Mágnes | Igen, az alapban, hátul |
| A mágnesek száma | 3 |
| Horog | Igen, forgás |
| Horgok száma | 2 |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Az akkumulátor kapacitása | 2000 mAh |
| Akkumulátor feszültség | 3.7 V d.c. |
| Töltő típusa | hálózati 230V ~ 50Hz, USB |
| Munkaidő | 4 (főfény), 18 (fáklya) h |
| Töltési idő | 4 h |
| Elektromos szigetelési osztály | III |
| Védettségi fok | IP20 |
| Szimbólum | YT-08507 |
Az YT-08507 egy professzionális, újratölthető LED-es hordozható lámpatest. A lámpatest főpaneljén 30 LED található, amelyek 140 lm erős fénykibocsátást biztosítanak. Ezenkívül a lámpa elején 7 LED-et helyeztek el, amelyek zseblámpaként működnek, lehetővé téve a nehezen hozzáférhető területek megvilágítását. A lámpa megerősített testszerkezettel és ütésálló polikarbonát diffúzorral rendelkezik.
Az elforgatható ház lehetővé teszi, hogy a lámpa bármilyen szögben megdönthető legyen. Ennek a funkciónak, valamint a két kampónak és három mágnesnek köszönhetően ráadásul könnyen és rugalmasan rögzíthető. Ez lehetőséget ad arra, hogy optimálisan megvilágítsa a kívánt teret, miközben a keze szabadon marad.
A lámpát egy tágas, 2000mAh kapacitású lítium-ion akkumulátor táplálja, amely 4 óra folyamatos működést biztosít. Az akkumulátor teljes feltöltéséhez 4 óra szükséges. A lámpa univerzális µUSB töltőcsatlakozóval rendelkezik. A töltő levehető USB-kábellel rendelkezik, így a lámpa számítógépről, power bankról vagy más USB-csatlakozóval rendelkező eszközről is tölthető.
Rendeltetés/alkalmazás
Különböző funkcióinak köszönhetően egyaránt használható professzionális felhasználásra, például építkezésen vagy autószerelő műhelyben, valamint hobbilámpaként a garázsban, a kertben és utazás közben is.
Műszaki adatok
- fényforrás: 30+7 LED
- fényáram [lm]: 140
- akkumulátor/akkumulátor: Li-ion 3,7V 2000mAh
- égési idő [h]: 4
- töltési idő [h]: 4
- védelmi osztály: III
- védettségi fok [IP]: IP20
- burkolat: gumibevonatú műanyagból készült forgatható test
- szín: fekete
- szórófej: átlátszó, ütésálló polikarbonátból
- méretek [mm]: 250 x 55 x 40
- fáklyafunkció: igen: 7 LED
- kampó: 2 kampó
- mágnes: 2 mágnes a lámpa hátulján és egy mágnes a lámpa alján
- töltő: 230V-os hálózatról, levehető USB kábellel