| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Méret | 2.5x150 mm |
| Anyag | nylon PA6.6UL P4V2 |
| Szín | fekete |
| Max. kábelköteg átmérő | 40 mm |
| Max. szakadási ellenállás | 8 kg |
| Oldószerállóság | Igen |
| Olajállóság | Igen |
| Zsírral szembeni ellenállás | Igen |
| Sós vízállóság | Igen |
| Dielektromos szilárdság | 300 Kv/mm |
| Üzemi hőmérséklet | -20 ~ +80 °C |
| Olvadáspont | 215~225 °C |
| A készlet darabszáma | 100 |
| Szimbólum | 73893 |
150x2,5 mm méretű bilincs. Fekete színű. Módosított poliamidból PA6.6UL P4V2 - NYLON szakítóerő: max. 8 kg Max. kábelköteg átmérő: 40 mm Csomagonkénti darabszám: A VOREL kábelkötegelőket a következők jellemzik: - fokozott szakítószilárdság - nagyon jó mechanikai tulajdonságok - fokozott UV-állóság - zsírral és olajjal szembeni ellenállás A kötegelők egyik oldalán egyenletes távolságban elhelyezett fogazás található. A kötegelő végének a fejen keresztül történő behelyezésével a kötegelő a megadott méretre húzható. Lehetetlenné válik a feloldása (kinyitása) a kötés sérülése nélkül. A fogazások szoros távolsága lehetővé teszi a hurok pontos beállítását a rögzítendő tárgy kerületéhez. A táblázatban feltüntetett maximális kábelköteg O megkönnyíti az alkalmazásnak megfelelő kötegelőhossz kiválasztását. Alkalmas: 1. Mindenféle: - kábelkötegek - vezetékek - tömlők - csövek összekötésére 2. csomagolásra 3. különböző tárgyak rögzítésére, pl. keréktárcsa, rendszámtábla, sok más tárgy rögzítésére.