| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 200 mm |
| Max terhelés | 150 kg |
| Magasság | 235 mm |
| Szélesség | 46 mm |
| Anyag | fekete gumi |
| Rodzaj | állandóan |
| Fék | NEM |
| Hordozó | Igen |
| Csapágy típus | henger |
| A rögzítés típusa | ágy |
| Hőmérsékletállóság | -10 ~ +50 °C |
| Szimbólum | 87307 |
Kerékátmérő 200 mm, fix rögzítéssel, csapágyazással, fekete gumiabroncs, magasság 195 mm.