| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 125 mm |
| Max terhelés | 100 kg |
| Magasság | 155 mm |
| Szélesség | 34 mm |
| Anyag | fekete gumi |
| Rodzaj | állandóan |
| Fék | NEM |
| Hordozó | Igen |
| Csapágy típus | henger |
| A rögzítés típusa | ágy |
| Hőmérsékletállóság | -10 ~ +50 °C |
| Szimbólum | 87303 |
Kerékátmérő 125 mm, fix rögzítéssel, csapágyazott, fekete gumiabroncs, magasság 155 mm.