| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRE |
| Rodzaj | SMD LED |
| Hatalom | 4.5 W |
| Fényáram | 400 lm |
| Fényforrás | 24 LED |
| Színhőmérséklet | 4000 K |
| Feszültség | 230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Anyag | PVC |
| Lámpabúra anyaga | PVC |
| A lámpaernyő színe | átlátható |
| Méretek | 420x55 mm |
| Zseblámpa funkció | NEM |
| Kapcsoló | Igen |
| Mágnes | NEM |
| Horog | Igen, forgás |
| Horgok száma | 1 |
| Kábel hossza | 5 m |
| A vezető keresztmetszete | 2Gx0.75 mm2 |
| A kábel szigetelésének típusa | H05VV-F |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IP20 |
| Szimbólum | 82706 |
A 82706 egy sokoldalú, vezetékes SMD LED-es hordozható lámpatest.Ideális helyettesítője a műhelyekben vagy barkácsműhelyek garázsaiban általánosan használt népszerű, olcsó fénycsöveknek. A hatékony és modern SMD LED-forrásoknak köszönhetően a lámpa négyszeres fényáramot biztosít, 400 lm fényáramot.
Az SMD LED-források használata további előnyöket jelent:
- nincs szükség a fénycső cseréjére
- a lámpa nagyobb tartóssága a mechanikai sérülésekkel szemben
- a gyújtásrendszer élettartamának sokszoros meghosszabbítása
- lényegesen alacsonyabb energiafogyasztás: a 4,5 W-os SMD LED négyszer nagyobb fényáramot biztosít, mint egy 8 W-os fénycső.
- a vizuálisan előnyös 4000 K fényszín
A lámpa ötméteres polivinil vezetékkel van felszerelve. A lámpa megerősített kanyarral rendelkezik, hogy a kábelt még jobban megvédje a kopástól.
Rendeltetésszerű használat/alkalmazás
A lámpa egyaránt használható hobbi lámpaként és professzionálisan, autószerelő műhelyben.
Paraméterek
- méretek [mm]: 420 x 55
- tápellátás: 230V 50Hz
- fényáram [lm]: 400
- csomagolás: tasak címkével
- szín: fekete
- védettségi fok [IP]: IP 20
- fényszín: 4000K
- védelmi osztály: II
- ház: műanyag kupak és foglalat
- szórófej: átlátszó PVC
- kampó: igen
- mágnes: nincs
- kapcsoló: igen
- kábel: H05VV-F 2x0,75mm2
- kábel hossza [m]: 5
- fényforrás: SMD LED
- teljesítmény [W]: 4,5