| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Penge mérete | 75x400 mm |
| Hossz | 1300 mm |
| Penge vastagsága | 0.9 mm |
| Penge anyaga | stal 65Mn |
| Tengely anyaga | acél |
| Tengely befejezése | becsomagolt |
| Cserélhető penge | Igen |
| Penge rögzítés | két rögzítési furat, M5 csavarok, szárnyas anyák |
| Alkalmazás | kemény felületek kiegyenlítése, pl. beton esztrichek, zsaluzatok, padlók, régi tetőfedő vagy padlóburkolatok eltávolítása |
| Szimbólum | 05752 |
Betonkaparó 75 x 400 mm:
- 1300 mm acél tengely
- rugalmas penge, cserélhető
- anyag - acél 65 mn. vastagság 0,9 mm
- két rögzítőfurat, M5 csavarokkal
- szárnyas anyák
- acélszár, lakkozott l-1300 mm
Rendeltetésszerű használat:
Kemény felületek kiegyenlítésére, pl. beton esztrichek , zsaluzatok , padlók stb. eltávolítására, régi filc vagy padlóburkolatok stb. eltávolítására.
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.