| Márka | Vorel |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Penge mérete | 75x200 mm |
| Hossz | 1300 mm |
| Penge vastagsága | 0.9 mm |
| Penge anyaga | stal 65Mn |
| Tengely anyaga | acél |
| Tengely befejezése | becsomagolt |
| Cserélhető penge | Igen |
| Penge rögzítés | két rögzítési furat, M5 csavarok, szárnyas anyák |
| Alkalmazás | kemény felületek kiegyenlítése, pl. beton esztrichek, zsaluzatok, padlók, régi tetőfedő vagy padlóburkolatok eltávolítása |
| Szimbólum | 05750 |
Betonkaparó kemény felületek, pl. beton esztrichek, zsaluzatok, padlók kiegyenlítésére; régi filc vagy padlóburkolatok eltávolítására.
További információk:
- 130 cm hosszú, acél nyél, lakkozott.
- rugós penge, cserélhető
- penge anyaga: 65 mm vastag acél, 0,9 mm vastagságú
- két rögzítőfurat M5-ös csavarokhoz, szárnyas anyákhoz
Használati figyelmeztetések:
A kéziszerszámok használata veszélyes lehet! Munka közben viseljen egyéni védőfelszerelést. Csak működőképes, sérülésmentes szerszámokat használjon. A szerszám típusát és méretét az elvégzendő munka típusának megfelelően válassza ki. Ne terhelje túl a szerszámokat. Tartsa a szerszámokat gyermekek elől elzárva, és bánjon velük óvatosan.