| Márka | Sthor |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Átmérő | 125 mm |
| Max. RPM | 12000 min?1 |
| A lemez maximális lineáris sebessége | 80 m/s |
| A lemez vastagsága | 1.2 mm |
| Szerelési átmérő | 22.2 mm |
| Vágási szegmens vastagsága | 2 mm |
| A vágószegmens magassága | 7 mm |
| A vágószegmens kémiai összetétele | Fe 30%, Su 50%, Sn 10%, Ni 5%, Co 5%, gyémánt bevonat 12% |
| Anyag | stal 65Mn |
| A munka típusa | száraz |
| Alkalmazás | konkrét, tégla, kő, gránit, zománc |
| Szimbólum | 08781 |
"Száraz" munkára tervezettgyémántkorong sarokcsiszolókhoz. Kerámia, beton, kő, tégla vágásához ajánlott.
- 7 mm magas és 2 mm vastag szegmensekkel felszerelve .
- ajánlott fordulatszám: kb. 12000/min