MILWAUKEE Akkus körfűrész M18 BLCS66-502 x szénkefe nélküli (2 x 5,0 Ah akku + töltő)
Cikkszám:
Adatok
Márka:
Befogótüske mérete (mm):
30
Gép kategória:
Akkus
Motor teljesítmény:
18 V
EAN kód:
Fűrészlap átmérő (mm):
190
Csomagolás:
1
Rendszer:
M18™
Akkumulátor kompatibilitás:
MILWAUKEE® M18™
Akkumulátor kapacitás (Ah):
5,0
Külső raktáron:
10+
Terméktípus:
Akkus körfűrész
Motor típusa:
Elektromos
Tápellátás típus:
Akkus
Várható szállítás: 2026.05.28
Rendelésre
Raktárkészletek
Saját raktár - Miskolc 0 db
Innen szállítunk, a raktáron lévő terméket rendszerint 1 munkanappal később kézbesítjük
Üzlet - Miskolc 0 db
Innen is szállítunk, a raktáron lévő terméket rendszerint 1 munkanappal később kézbesítjük
Saját külső raktár - Miskolc 0 db
Beszállítói raktár 10 db
Európai raktár, általában 1-2 hét alatt érkezik be hozzánk, utána szállítjuk ki
db
Hasonló termékek
Betöltés...
Részletek
Jellemzők
  • M18™ szénkefe nélküli körfűrész 190 mm-es fűrészlappal 66 mm-es vágási mélységet tesz lehetővé, akár 3 egymásra rakott 19 mm-es OSB lapot is elvág
  • Praktikus, fém akasztó
  • Vákuum adapter segítségével közvetlenül illeszkedik az összes MILWAUKEE® porelszívóhoz
  • Préselt alumínium alaplap a maximális tartósság érdekében
  • LED fény a munkaterület megvilágításához
  • 50° ferdevágás tartomány 46 mm vágási mélységgel