| Márka | Fala |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Hossz | 600 mm |
| Anyag | rozsdamentes acél, EPDM gumi |
| Belső átmérő | 8 mm |
| Külső átmérő | 12 mm |
| Csatlakozó menet mérete | G3/8(F) x M10x1 (17 mm rövid) |
| Vízáramlás | 32 l/min |
| Max nyomás | 1 MPa |
| Max hőmérséklet | 70 °C |
| Alkalmazás | WC-öblítők csatlakoztatása, összekötő szelepek |
| Szimbólum | 71854 |
Rugalmas, rozsdamentes acélból készült fonott csatlakozótömlő csaptelepekhez. Meleg és hideg vízhez tervezték. A PZH (Országos Higiéniai Intézet) által ivóvízzel való érintkezésre jóváhagyott , és szelepekkel ellátott mosdó- és kádcsapokhoz való csatlakoztatásra szolgál.
Paraméterek
- hossz [mm]: 600
- átlagos átfolyás [l/perc]: 32
- belső átmérő [mm]: 8
- csatlakozómenet: 3/8" belső x M10 külső (17 mm rövid)
- EPDM gumicsőből készült gumicső
- nikkelezett sárgaréz csatlakozók
- EPDM gumitömítés