| Márka | Fala |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Hossz | 500 mm |
| Anyag | rozsdamentes acél, EPDM gumi |
| Belső átmérő | 8 mm |
| Külső átmérő | 12 mm |
| Csatlakozó menet mérete | G1/2(F) x M10x1 (17 mm rövid) |
| Vízáramlás | 32 l/min |
| Max nyomás | 1 MPa |
| Max hőmérséklet | 70 °C |
| Alkalmazás | WC-öblítők csatlakoztatása, összekötő szelepek |
| Szimbólum | 71842 |
Rugalmas, rozsdamentes acélból készült fonott csatlakozótömlő csaptelepekhez. Alkalmas hideg és meleg vízhez. Az Országos Higiéniai Intézet által ivóvízzel való érintkezésre jóváhagyott. Hossza 500 mm. Maximális nyomás 1MPa. Maximális hőmérséklet 90 °C. Átlagos áramlási sebesség 32L/perc. Belső átmérő 8 mm és külső átmérő 12 mm. Csatlakozómenetek: 1/2" belső x M10 külső (17 mm rövid). EPDM gumitömlő, nikkelezett sárgaréz csatlakozók, EPDM gumitömítés. Szelepekkel ellátott mosdó- és kádcsapok csatlakoztatására szolgál.
Rendeltetésszerű használat
Szelepekkel ellátott mosdó- és kádkeverő csaptelepek csatlakoztatására szolgál.
Műszaki adatok
- hossz [mm]: 500
- anyag: gumi
- csatlakozó mérete: 1/2 "F x M10x1 M