| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Hossz | 1000 mm |
| Szélesség | 28 mm |
| Thickness | 1.2 mm |
| Anyag | rozsdamentes acél |
| Felületkezelés | polerowana |
| Metrikus skála | Igen |
| Hüvelykes lépték | NEM |
| Szimbólum | YT-70724 |
Rozsdamentes acélból készült hajlékony vonalzó. Mindkét szélén állandóan jelölt milliméteres beosztás. Pontos méréshez és jelöléshez a fémmegmunkálásban, mechanikai és dekorációs munkáknál stb.
- szélesség 28 mm
- teljes hossz 1029 mm
- vastagság 1,3 mm
- Átváltási táblázatok a menetértékekhez a hátoldalon