| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRD |
| Hossz | 250 mm |
| Munkaszélesség | 165 mm |
| A munkadarab magassága | 85 mm |
| A munkadarab vastagsága | 0.7 mm |
| Anyag | rozsdamentes acél |
| Fogantyú anyag | ABS, TPR |
| Alkalmazás | mindenféle massza és gyanta pontos és gyors eltávolításához lekerekített tartályokból, például vödrökből, vödrökből és tartályokból |
| Szimbólum | YT-52320 |
Kiváló minőségű, rugalmas, profilozott spatula vegyületek és gyanták kerek edényekből - vödrökből, vödrökből és tálcákból - való kiszedésére. Kényelmes, kétkomponensű, két szegeccsel rögzített fogantyú. A penge tartós és rugalmas rozsdamentes acélból készült. A speciális lyukak lehetővé teszik egy csuklós nyél felszerelését az YT-52317 hosszabbítóhoz.
- munkaszélesség: 165 mm
- teljes magasság: 250 mm
- a penge maximális magassága: 84 mm
- lemezvastagság: 0,7 mm
- a penge anyaga: rozsdamentes acél 1500 Rm-ig terjedő szilárdsággal
- alumíniumprofil szélessége: 154 mm
- az alumíniumprofil magassága: 45 mm
- az alumíniumprofil vastagsága: 2 mm