| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| A munka típusa | száraz, párás |
| Hatalom | 1400 W |
| Forgalom | 12250 min?1 |
| Feszültség | 220-240 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| A tárcsa külső átmérője | 125 mm |
| A tárcsa belső átmérője | 22.2 mm |
| legnagyobb lemezvastagság | 2.2 mm |
| Orsó menet mérete | M6 |
| Vezető hossz | 1500 (500 x 3) mm |
| Útmutató anyag | kiváló minőségű alumínium profil |
| Működési szög | 0-45 ° |
| Kapcsoló | Igen, maradékáram |
| Kábel hossza | 3 m |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IP20 |
| Hangnyomás | 91.0 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 102.0 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 4.46 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 3.6 kg |
| Alkalmazás | kőedény, természetes kő |
| Állítsa be a tartalmat | vágó, vágótárcsa, csatlakozás a vízvezetékhez, vezető x3 (500 mm), összenyomni x2, tapadókorong x2, porelszívó adapter, táska |
| Szimbólum | YT-821591 |
Vágógép vezetőrúddal, amelyet csempe, porcelán, természetes kő vágására és csempefazetták vágására terveztek. Lehetővé teszi a száraz és nedves megmunkálást, állítható vágási mélységgel, és a biztonságos tárcsacserét biztosító reteszeléssel rendelkezik. Kiváló minőségű, extra vékony gyémánttárcsával érkezik.
- teljesítmény: 1400 watt
- fordulatszám: 1250 fordulat/perc
- tárcsa külső átmérője: 125 mm
- A tárcsa belső átmérője: 22,2 mm
- orsó menete: M6
- vezető rúd hossza: hossz: 3 x 500 mm
- kiváló minőségű alumínium profil
- munkaszög: 0-45°
- hibaáram-megszakító
- 3 m kábel
- védettségi fok IP20
- zajkibocsátás: 91 dB
- súly: 3,6 kg
- tartozék: 3 db 500 mm-es vezető, vágótárcsa, vízcsatlakozó, 2 db bilincs, 2 db szívócsésze, porelszívó adapter, zsák