| Márka | Yato |
| A termékért az EU-ban felelős szervezet | TOYA S.A.Bővebben |
| Sorozat | GRF |
| A munka típusa | száraz, párás |
| Hatalom | 1400 W |
| Forgalom | 12000 min?1 |
| Feszültség | 220-230 V a.c. |
| Frekvencia | 50 Hz |
| A tárcsa külső átmérője | 125 mm |
| A tárcsa belső átmérője | 22.2 mm |
| legnagyobb lemezvastagság | 1.6 mm |
| Orsó menet mérete | M8 |
| Kapcsoló | Igen, maradékáram |
| A tekercs hőállósága | 200 °C |
| Elektromos szigetelési osztály | II |
| Védettségi fok | IPX0 |
| Hangnyomás | 102.6 ± 3.0 dB(A) |
| Akusztikus teljesítmény | 113.6 ± 3.0 dB(A) |
| Rezgések | 5.753 ± 1.5 m/s2 |
| Tömeg | 3.29 kg |
| Alkalmazás | kőedény, természetes kő, betonba barázdálva |
| Állítsa be a tartalmat | vágó, vágótárcsa, csatlakozás a vízvezetékhez |
| Szimbólum | YT-82159 |
A csempefűrész forgó gyémántkorongokkal történő vágásra szolgál, és lehetővé teszi a kerámiaanyagok (pl. beton, tégla, vakolat) egyenes vonalú vágását. Egy speciális kapcsolónak köszönhetően a vágógépet vízhűtéses működésre tervezték.
A vágótárcsa vágótárcsával, valamint vízhálózathoz való csatlakozással van felszerelve.
A fűrészgép nagy teljesítményű, hő- és porállóságú motorral van felszerelve. Ez azt jelenti, hogy a gép természetes kő vágására vagy betonban történő hornyolásra is használható.
A fűrészlap mérete 125 mm x 22,23, így a tartozék széles körben elérhető, és lehetőséget ad a vágandó anyaghoz való optimális alkalmazkodásra.
A vágógép állítható vízpermettel rendelkezik, és átmérője illeszkedik az YT-86211 18 voltos hidronettához, valamint a kerti permetezőgépekhez. Ennek a funkciónak köszönhetően nem száll por a levegőben, a vágás gyorsabb, a penge kevésbé kopik, ráadásul az anyag éle sem kopik.
- az alaplemez egyenletes és merev a könnyű hasítóvágásokhoz, a gép párhuzamos vágásvezetővel is használható.
- a nagy, 12000 fordulat/perc fordulatszámnak köszönhetően a vágóél nem csorba.
- a rotor és az állórész tekercsek rézből készülnek, és a magas, akár 200 °C-os hőmérsékletnek való ellenállás jellemzi őket
- a vágási vonal jó láthatósága és a biztos fogás biztosítja a pontos megmunkálást
Vágási mélység beállítása
A vágási mélység beállítása a kívánt vágási mélység beállítását végző vezetőcsavar meglazításával, majd a vezetőcsavar meghúzásával történik.
Vízcsatlakozás és nedves vágás
Amikor csak lehetséges, nedves vágást kell alkalmazni. Ez csökkenti a munkaterület porát és meghosszabbítja a penge élettartamát.
A vízforrás lehet egy városi vízvezetékcsap, egy hidronet vagy egy, a vágási terület fölött elhelyezett víztartály, amelyből a víz a gravitáció segítségével áramlik.
A szerszám tápkábele hibásáramú biztosítékkal van ellátva.
A készülék kiváló minőségű anyagokból készült, hogy a zord környezetben - por, magas hőmérséklet és a kompozit kőanyagokkal és gránittal való munkavégzés okozta igénybevétel - való munkavégzés során is tartós legyen.
További információk:
- teljesítmény: 1400 W
- fordulatszám: 12000 fordulat/perc
- száraz/nedves munkavégzés
- tárcsa 125 mm x 22,2 mm (turbó gyémánt, YT-59982 száraz/nedves vágáshoz)
- differenciál áramkapcsoló
- állítható vízpermet
- réz rotor és állórész
- a motor 200 °C-os hőmérséklet-ellenállósága
- a gumikábel nem törik meg hidegben
- egyenletes és merev vágóláb
- állítható vágási mélység (max. 38 mm)
- a tárcsa eltávolításához/szereléséhez szükséges kulcsok mellékelve
- porvédett kapcsoló